כללי
ברוכים הבאים לאתר ביונטי.
באתר זה תוכלו למצוא את מגוון התכשיטים וברכות מעוצבות שלנו לכל אירוע.
כתובת האתר: beeunty.co.il
מספר ווצאפ:054-539-7977

הכניסה לאתר ו/או השימוש בכל חלק ממנו מותנה בקבלת הסכמתכם לכל תנאי השימוש בו ולתקנון.
הינכם רשאים לעשות שימוש באתר רק אם הסכמתם לכל האמור בתנאי השימוש והתקנון ואם אינכם מסכימים לכל הנ”ל הינכם מתבקשים להימנע משימוש באתר.
כל זכויות הקניין הרוחני וזכויות היוצרים הקשורות לאתר לרבות דגמי התכשיטים ועיצובם של ברכות הינם של ביונטי. חל איסור מוחלט להעתיק, להפיץ, לשנות, להציב קישורים ו/או למסור לצד ג’ את המידע שבאתר בכל צורה שהיא, ללא קבלת הסכמת ביונטי.
התמונות והצילומים המופיעים באתר מיועדים להמחשה בלבד. יתכנו הבדלים, הנובעים בעיקר ממגבלות טכניות, בין מראה הפריט בפועל לבין מראהו באתר.

זמני אספקה
אספקת הפריט תהיה תוך 7 ימי עסקים ממועד אישור ההזמנה ע”י מערכת ביונטי, זה כולל הכנת המתנה ומשלוח (בפועל מקבלים עד 5 ימי עסקים). בישובים מרוחקים או מעבר לקו הירוק זמן האספקה עלול להתארך ל 10 ימי עסקים.
אנחנו מציעים משלוח מחיפה לכל איזור בארץ. אין נקודת איסוף פיזית, אך ניתן לתאם איסוף בשיחה עם נציג של ביונטי.

ביטולים
ניתן לבטל עסקה מיום הרכישה ועד תום 14 ימי עסקים. על פי תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה) תשע”א-2010.
דמי ביטול: 5% ועלויות המשלוח במידה והמוצר נשלח.
החזרת המוצר תיעשה כשהוא באריזתו המקורית בצירוף החשבונית המקורית ושעדיין לא חלפו 14 יום מתאריך רכישת המוצר.

שימוש בעוגיות
מפעילת האתר תהא רשאית לעשות שימוש ב”עוגיות” קבצי טקסט קטנים אשר מאוחסנים על הכונן הקשיח של מחשב המשתמש, לרבות על מנת לספק לך שירות מהיר ויעיל ולחסוך ממך את הצורך להזין את פרטיך האישיים בכל כניסה לאתר. מובהר כי קבצים אלה לא יכילו כל מידע מזהה באופן אישי ואתה יכול לכוון את תוכנת הדפדפן שלך כך שלא ייקלטו במחשב “עוגיות” או שיימחקו.

רכישת באתר ביונטי
תהליך הרכישה מהיר, נוח ומאובטח דרך אתר האינטרנט שלנו. רכישה הינה באמצעות כרטיסי אשראי או ביט.
החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את מכירת המוצר או לשנות מחירו בכל עת.

אבטחת מידע ושמירה על הפרטיות
המשתמש באתר יתבקש למסור את המידע האישי לצורך ביצוע רכישה באתר או העלת תמונות אישיות במוצרים מסוימים.
החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר על סודיות המידע האישי והיא תעשה בו שימוש לצרכים פנימיים בלבד, לרבות יצירת קשר עם המשתמש, אספקת המוצרים ודיוור פרסומות ומידע שיווקי במידה שהמשתמש אישר זאת באתר.
כל פרטי הלקוח מאובטחים ולא יועברו לצד ג’ שלא לצורך השימוש באתר.
מפעילת האתר מפעילה מערכת אבטחה מהמתקדמות ביותר הקיימות כיום בשוק המתאימות לאתרי אינטרנט.
האתר מאובטח באופן שפרטי כרטיס האשראי של המשתמש המוזנים באתר לצורך ביצוע רכישה מוגנים על ידי הצפנה ונותרים חסויים והם אינם נשמרים בשום שלב במחשבי ו/או שרתי החברה. היות ופעולות המשתמש באתר מבוצעות בסביבה מקוונת, אין לחברה יכולת להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות לשרתיה או חשיפת המידע האישי בידי מבצעי פעולות בלתי חוקיות, ועל כן, המשתמש מוותר בזאת על כל טענה, תביעה או דרישה כלפי החברה בקשר לכל נזק בקשר לכך, לרבות לשימוש שייעשה בשל כך במידע האישי.