אצל כל אחד מגיע השלב שבו קניית מתנה לבת זוג, כמו למשל מתנה ליום נישואין, הופכת לאתגר. ראשית, ככל שעוברות השנים כך קשה יותר לגלות מקוריות במתנות והן מתחילות לחזור על עצמן. שנית, אנחנו חיים בעידן של שפע, ראינו וחווינו כבר המון ולכן סף הריגוש שלנו כשזה נוגע למתנות מיוחדות, גבוה. את האתגר הזה אפשר לפתור בקלות, עם שלושה מוצרים מקוריים ומיוחדים במינם. כל אחד מהם הוא מתנה לבת זוג מכל הלב והוא יהיה מרשים ומרגש כמו שאתם חולמים.

במקום להביע משאלה, העניקו מפת כוכבים מותאמת אישית

לכוכבי השמיים יש קסם משלהם. אנחנו מביטים בערגה באורות המנצנצים ואוהבים לחלום על עולמות רחוקים. לכוכבים תמיד הייתה הילה רומנטית ועכשיו, אם אתם מחפשים מתנה לבת זוג שתראה לה עד כמה אתם אוהבים ומפרגנים, אתם יכולים להעניק לה מפת כוכבים בהתאמה אישית, באריזה מהודרת ועם ברכה ליום נישואין, ברכה ליום אהבה או כל מאורע חשוב אחר. מפת כוכבים בהתאמה אישית מבוססת על מיקום הכוכבים בעת תאריך ושעות מסוימים, שבהם התרחשו אירועים הקרובים ללבכם: הצעת נישואין, יום החתונה, הולדת ילד ועוד. מפת כוכבים בהתאמה אישית יכולה להתייחס לכל מקום בארץ ובעולם, ללא הגבלה והיא מאפשרת לכם לקבל תמונה מדויקת של מיקום הכוכבים, בזמן שאותו מאורע.

מפת גוגל בעיצוב רומנטי – מתנה לבת זוג ולנשים

עוד רעיון מקסים למתנה לבת זוג או מתנה ליום הולדת לאשה, היא מפת מיקום מעוצבת, המבוססת על המיקום ב Google Maps. אם יש לכם מקום מיוחד שיש לכם ממנו זיכרון זוגי עוצמתי, אם הכרתם במקום מסוים או אם התרחש מאורע חשוב בחייכם במיקום ספציפי: דייט ראשון, רכישת בית משותף וכדומה, הנציחו את המקום הזה לתמיד. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לשלוח את המיקום ותודפס לכם מפה מהודרת המציגה אותו בצורה רומנטית ומזמינה. אל המפה אפשר לצרף ציטוט מרגש או משפט המפגין את האהבה העצומה שלכם לבת הזוג או לכל אישה אחרת שמקבלת את המפה – אמא, סבתא, אחות וכדומה. רק דמיינו את הפנים הנרגשות של מי שמקבלת מתנה כזו, שהופכת למזכרת לכל החיים ומאפשרת לה להתרפק על הזיכרונות הנעימים שלכם יחד.

מפה בהתאמה אישית עם תכשיט לבחירה

המחיר המקורי היה: ₪350.00.המחיר הנוכחי הוא: ₪210.00.

מפת כוכבים בהתאמה אישית עם תכשיט לבחירה

המחיר המקורי היה: ₪350.00.המחיר הנוכחי הוא: ₪210.00.

תמונה עם מילים, שווה המון

הצעה נוספת לרכישת מתנה לבת זוג היא מתנה שכוללת תמונה קסומה מהזמן הזוגי שלכם יחד או מאירוע חשוב. השילוב בין תמונה מרגשת שמעלה זיכרונות לבין ברכה מרגשת שגורמת ללב להימס, הוא מה שהופך תמונה עם מילים לפתרון המושלם למי שמחפש מתנה לבת זוג, מתנה ליום הולדת לאישה, מתנה ליום אהבה וכדומה.

למתנה מיוחדת אין גיל

אחד היתרונות של מתנה מקורית ומרגשת כמו מפת כוכבים, מפה, או תמונה עם שיר, הוא שכל אישה בכל גיל תתרגש מהם עמוקות. בין שאתם מחפשים מתנה לבת מצווה, מתנה ליולדת או מתנה לסבתא, המתנות האלו יתאימו תמיד, לכל מצב ובכל שלב בחיים.

אל תסתפקו בזה – הוסיפו תכשיט מהמם

אנחנו מזמינים אתכם לשדרג כל מתנה עם האלמנט שעושה את ההבדל – שרשרת מרהיבה במגוון עיצובים לבחירתכם. כך אתם מעניקים מתנה כפולה וזוכים לפי שתיים התרגשות והערכה. השרשראות מגיעות בקופסה ממותגת ומפוארת, עם תאורת לד מיוחדת וגימור אלגנטי. השילוב בין התכשיט שכל אישה תאהב לקבל, לבין מפת כוכבים, מפת מיקום או תמונה עם שיר, יהפוך כל אירוע שאתם מציינים, לחגיגה של אהבה גדולה.